FIKOŁKOWO

menu

STREFA ZABAW I EDUKACJI DLA CIEBIE I TWOJEGO DZIECKA

warsztaty i zajęcia

 

 

Naszym celem jest również wspieranie rodziców i opiekunów w sztuce wychowywania dzieci. Z tego też względu w naszej ofercie znajdują się również zajęcia skierowane do dorosłych.

Otwarta i swobodna forma spotkania, przejrzystość i usystematyzowanie wiedzy oraz kompetencje i doświadczenia osoby prowadzącej sprawią, iż rodzice będą zadowoleni.

W przygotowaniu następujące  zajęcia:

Kurs pierwszej pomocy u dzieci - szkolenie w zakresie Pierwszej Pomocy Pediatrycznej u dzieci w wieku 0 - 13 lat. W trakcie 4 - godzinnych zajęć zapoznamy Państwa z najważniejszymi zasadami postępowania w różnych sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu Waszych pociech.

Nauka układania jadłospisu dla dzieci
Na zajęciach rodzice poznają min. zasady zdrowego żywienia, dowiedzą się, czym powinni kierować się układając pełnowartościowy jadłospis dla dzieci w wieku 1-3 lat.
Prowadzący pokażą, jakie produkty są niezbędne w codziennym jadłospisie i w jakich ilościach, o jakich produktach nie można zapomnieć, wskażą zamienniki na produkty, które dziecko nie lubi, itp. Na koniec przeanalizują i skorygują jadłospisy Naszych Rodziców oraz podsuną ich właściwe rozwiązania. W kolejnym etapie Rodzice postarają się sami ułożyć pełnowartościowe jadłospisy dla swoich dzieci i całej rodziny. Będziemy ćwiczyć do czasu, aż każdy Rodzic, podczas warsztatu przekona się, na czym polega ZDROWY JADŁOSPIS.

© fikołkowo.pl - żłobek, sala zabaw, półkolonie Łódź, ul. Dąbrowskiego 17/21.
realizacja Backroom.pl